• 1

  KONCEPCJA I PROJEKT

  Priorytetem w pracy z klientem jest przede wszystkim jego zadowolenie. Pierwszym i najważniejszym elementem naszej współpracy jest poznanie  potrzeb i oczekiwań  klienta.

 • 2

  WYKONANIE MEBLI

  Nasza firma wykonuje meble w każdej technologii i w różnych stylach. Stosujemy komponenty uznanych producentów co gwarantuje wieloletnie bezproblemowe funkcjonowanie naszych wyrobów. Oferujemy meble w szerokiej gamie wzorów i kolorów, od matu do połysku, w kolorach RAL, NCS i fornirowane.

 • 3

  MONTAŻ

  Uwieńczeniem naszej pracy jest montaż mebli, którego dokonujemy po sprawdzeniu, czy wszystkie elementy są dobrze dopasowane i solidnie wykonane

O FIRMIE

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się produkcją mebli oraz świadczeniem wszelkich usług stolarskich. Zatrudniamy fachowców, którzy od wielu lat pracują w branży stolarskiej i dzięki temu dokładnie znają standardy obowiązujące w tym zawodzie.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, zapewniając naszym klientom pomiary, doradztwo, wykonawstwo, transport oraz montaż na miejscu. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze warsztatowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

ZAPOZNAJ SIĘ Z GALERIĄ ZDJĘĆ NASZYCH REALIZACJI